Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
 
Mapa dojazdu

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Najszybsza droga dojazdu do nas od strony trasy Katowickiej i Krakowskiej – E67, E77 prowadzi przez Janki. W Rzaszynie przy kładce należy skręcić w prawo w ulicę Szkolną, potem jechać prosto przez około 1200 m, aż dojedziecie Państwo do celu, na ul. 19 Kwietnia 51.

Natomiast, najszybsza droga od strony Warszawy (trasa E67, E77) prowadzi przez Centrum Krakowska. Po prawej stronie znajduje się stacja benzynowa Shell, a także Salon Peugeota. Za tymi obiektami, na światłach należy skręcić w lewo w ul. Na Skraju, w kierunku miejscowości Paluch i tą drogą jechać około 1200 m. Następnie kierować się na ul. Okrężną i ta drogą jechać do samego końca, do ul. 19 Kwietnia 51.

Nasza lokalizacja jest idealna dla wszystkich jadących z autostrady A2, korzystających z południowej obwodnicy Warszawy S2, kierunki Poznań, Łódź, Gdańsk i Białystok. Jadąc trasą S2 należy pamiętać, aby trzymać prawej strony, zjazd Wrocław, Kraków w prawo do Alei Krakowskiej, następnie pierwsze światła w lewo, znajdziecie się Państwo na ul.Na Skraju, tą ulicą należy jechać około 1200 m a potem należy skręcić w ul. Okrężną i jechać nią do końca dojedziecie Państwo do celu podróży. Na ulicy Na Skraju i Okrężnej będą rozmieszczone znaki drogowe P bądź P51, które ułatwią Państwu dojazd na miejsce parkingu.